niedziela, 21 sierpnia 2016 Wielki powrót firmy kosmetycznej Faberlic do Polski! 

Witajcie kochani. U mnie nastąpiła długa przerwa w pisaniu ale czas to nadrobić.
Po wielu latach poszukiwań nareszcie się doczekałam :) - firma Faberlic nareszcie powraca na polski rynek.
Może wielu z Was jeszcze ją pamięta?  Byłam tam konsultantką w latach  2007/ 2008 roku.W tym czasie wypróbowałam wiele naprawdę świetnych kosmetyków, czas na nowo poznać zalety ich kosmetyków.
A teraz krótki opis firmy:

,,      Faberlic jest jedynym na świecie producentem kosmetyków tlenowych, który znajduje się na liście 100 największych międzynarodowych firm kosmetycznych.
        U podstawy kosmetyków tlenowych leżą badania uczonych-genetyków, laureatów Nagrody Nobla.Aquaftem® i Novaftem-O2™  to unikalne kompleksy tlenowe, wchodzące w skład kosmetyków Faberlic . W przeszłości elementy te były szeroko stosowane jako preparaty lecznicze w ośrodkach leczenia poparzeń i szpitalach wojskowych do przyspieszenia gojenia się ran oraz zmniejszenia ich śladów.     Faberlic dzisiaj – to ponad 30 patentów na odkrycia w dziedzinie kosmetologii i wysokotechnologiczna produkcja oraz laboratoria naukowo-badawcze  wyposażone zgodnie ze standardami międzynarodowymi.

       Odkryj wykwintne aromaty, zaprojektowane przez francuskich perfumerzys tów specjalnie dla Faberlic, podaruj sobie kosmetyki dekoracyjne, wyprodukowane w najlepszych włoskich laboratoriach. Kosmetyki domowe, wyprodukowane w Niemczech, zaskoczą Cię doskonałą jakością i wydajnością.
       I, oczywiście , dbamy o środowisko naturalne - to jest nasz dług wobec planety. Do tej pory posadziliśmy już 10 milionów drzew!
       Faberlic nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach i wykorzystuje biodegradowalne torby do pakowania wyrobów". 


Tak wygląda najnowszy katalog

 

                                        Tutaj link to katalogu w wersji on line:
 https://faberlic.com/index.php?option=com_flippingbook&view=book2&id=2699&Itemid=2071&lang=pl.
P/S  Ilość stron katalogu to 234 - sporo, ale naprawdę warto.


Za około 7 dni będę wysyłać swoje pierwsze zamówienie także gdyby ktoś był chętny na zapoznanie się z rosyjskimi  kosmetykami Faberlic zapraszam gorąco -  proszę się nie zrażać tym, że pewne informacje na stronie są w języku rosyjskim- od września ma być wszystko pięknie przetłumaczone :).
Cieszę się na ten wielki powrót zwłaszcza że oprócz kosmetyków doszły również ubrania, chemia dla domu i kosmetyki dla dzieci 


 
Do napisania .....

Aseret1 komentarz: